Duben 2010

Hilary Duff se připojí k Gossip Girl

29. dubna 2010 v 20:25 | Hana Duff
Je Upper East Side dost velký pro Serena, Blair a Duffster?! Asi se nám to podařilo zjistit, protože někdejší Tween pocit je vstup Gossip Girl pro multi-epizoda obloukem, zdroje mi potvrzují výhradně.

Hilary Duff bude hrát Olivii Burke, filmovou hvězdu, která se zapíše na NYU při hledání tradičním zážitku z vysoké školy. Skončí obdobná zařízení s Vanessou (Jessica Szohr), takže je coo říci, když bude specializovat na drama!

Gossip výrobci všiml otvoru v rozvrhu Duff poté, co NBC přenést na ni komedie pilot Barely Legal.

a

Elixir Plot & Datum vydání

29. dubna 2010 v 8:57 | Hana Duff |  Hilary Duff
Nová kniha od Hilary Elixir bude vydána 12. října 2010 podle Amazon.

Amazon.de (Německo), byl tento plný plot popis. Nejsem si jistá, proč je to na německém Amazonu a ne USA, ale protože je to na Amazon předpokládám, že je zákonný.

Ever since she was small, Clea Rayner has been haunted by both a gift and curse. When she takes photos, extra pictures appear on the camera - photos she hasn't taken. These photos are a calling; she must find and go to their location, where she always discovers a tragedy that only she can stop. She has seen some harrowing things, and it's made her wary of opening her heart to anyone. Yet what haunts Clea most is not the dire situations she sees, but the mystery of her father, who disappeared two years ago and is now presumed dead. She has only one clue about what happened to him: a photograph that arrived after his disappearance. No matter how much she studies the picture, Clea can't tell where it is, but she carries it with her everywhere, just waiting for the revelation that will help her. That revelation comes on a trip to Colombia, where she meets Race; a strikingly handsome, magnetic and enigmatic stranger and despite Clea's reticence to open her heart, she feels an instant connection to Race that she can't explain. But whatever has brought them together is also threatening to tear them apart and as the mystery of her father's disappearance unravels, Clea discover that she has powers that are bigger than anything she could have anticipated...

Chceš být mé sb?

28. dubna 2010 v 19:21 | Hana Duff
Napiš:

1. Přezdívku.
2. Adresu blogu.
3. Souhlasíš s pravidly?

Pravodla:
Budeš mě obíhat min. 2-3 krát
týdně. Komenntáře typu:
,,Jak se máš?" nebo
,,Obíhám" neberu.

Hilary Duff připouští Nakupování na internetu závislosti

28. dubna 2010 v 18:30 | Hana Duff |  Hilary Duff
V dlouhém seznamu možných neřestí Hollywoodu,není online nakupování žádný velký otřes. Hilary Duff je jedním z mnoha krásných dam, kteřé si vzrušení z tvorby on-line nákupů, žertovaly na Lucky časopis, "jsem tak závislá že téměř neopouštím dům. Moje nejoblíbenější místo pro obchod je Net-a-Porter . Existuje tolik krásných, neodolatelných věcí. "

Hilary Duff už ví, co by si měla přidat do svého šatníku, taky. "Zdobené šortky jsou na vrcholu mého seznamu co koupit na jaře, stejně jako velký, objemný šátek. Je to celkem moje slabina."

5'2 "hvězda je také na vyhlídkovou pro perfektní dvojici platformy klíny, citace pohodlí a výšku jako její hlavní kritéria. Šťastné nakupování, Hilary - a hodně štěstí s jiskřivými šortkami!


The newly-engaged Hilary Duff and Mike Comrie dine out at the popular Katsuya sushi restaurant. 29-year-old sportsman proposed to the 22-year-old actress whilst on vacation in Hawaii at the weekend.

Hilary Duff fotokoláž

27. dubna 2010 v 14:09 | Hana Duff |  Hilary Duff

Hilary nosí oblečení od Beauty & the Briefcase

23. dubna 2010 v 9:28 | Hana Duff |  Hilary Duff
Někteří velmi pozorní lidé na HilaryFan si všimli, že Hilary Duff je na sobě některé oblečení od Beauty & the Briefcase ve svém každodenním životě. Hilary řekla Regis a Kelly, ke rterým si vzala hodně velkou část svého šatníku, že volby ve filmu se blíží a musí si udržet některé oblečení.
Dvanáct do tuctu

22. dubna 2010 v 16:12 | Hana Duff |  Hilary Duff
Rodinná komedie o početné rodině sportovního trenéra Toma Bakera, který je navzdory americkým rodinným statistikám, podle nichž na jednu rodinu připadá 1,87 dítěte, otcem 12 synů a dcer. Jeho žena Kate je nejen chápavou manželkou a milující matkou, která rutinně řeší každodenní chod domácnosti i radosti a strasti ratolestí, ale dokáže se i sama prosadit jako spisovatelka. Trable rodiny Bakerových začne, když Kate dostane dopis, že prestižní nakladatelství vydá její knihu a zve ji na promotion akci do New Yorku. Ve stejné době se hlavě rodiny Tomovi Bakerovi splní celoživotní sen - má trénovat univerzitní mužstvo a rodina se kvůli jeho zaměstnání musí přestěhovat, což se dětem velice nelíbí. Kate odjíždí na turné a Tom Baker je jediný, na kom je udržovat domácnost v chodu, řešit denní porci rodinných trablů a navíc se předvést v novém místě v tom nejlepším světle. Nezbývá, než se obrátit o pomoc k nejstarší dceři Noře, která už opustila rodinné hnízdo a odstěhovala se do Chicaga, aby žila vlastní samostatný život.
Hilary v pruhovaném tričku

19. dubna 2010 v 14:20 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary Duffv pátek navštívila její mámu.
Hilary mluví o X-Factor s Ellen

18. dubna 2010 v 12:33 | Hana Duff
Hilary Duff byla u Ellen v pátek. Po obvyklých snubních a zásnubních řečích, Hilary mluvila o svých mazlíčích. Ellen pak se zeptala Hilary o pověsti, že Hilary se bude soudit o blížící se Simon Cowell show "X-Factor". Hilary řekla, že by se pro to, a zeptal se žertem Ellen se přimluvit se za ni se Simonem.
Hilary a Mike šli na večeři - 15.dubna 2010

17. dubna 2010 v 17:16 | Hana Duff |  Hilary Duff
Zobrazit romanizaci

Hilary Duff a Mike Comrie šli na večeři s dalším párem v Laurel Canyon včera v noci. Hilary měla na sobě bílé kalhoty a bílé lodičky, kteřé se jí hodily k bílému iPhone.
25 věcí, které nevíš o Hilary Duff

17. dubna 2010 v 17:09 | Hana Duff |  Hilary Duff
Zobrazit romanizaci
Hilary Duff uvedené číslo "25 věcí, nevíte o mně" pro US Weekly:

1. Nenávidím papriky s vášní. Zelená, žlutá, červená, vařené, syrové, dokonce i jako ozdoba!

2. Mluvím plynule blábol.

3. Dívala jsem se na film The Holiday devětkrát poslední Vánoce.

4. Moje máma používá M & M na nočník-vlak mě.

5. Přála bych si vzpomenout na víc z mých snů.

6. Můj oblíbený kus umění je Červený mák Gruzie O'Keeffe.

7. Já jsem špatná ve čtení e-mailů, ale dobrá na jejich odeslání.

8. Moje oblíbené místo je na Bahamách.

9. Spím se čtyřmi psy a na příležitosti, čtyři psy a dvě kočky, když se můj snoubenec [NHL hráč Mike Comrie] není doma.

10. Moje sestra [Haylie Duff] a já  můžeme citovat každý řádek z filmu Drop Dead Gorgeous.

11. Jednou jsem se zapletla živě na jevišti se Snoop Dogg.

12. Byl jsem na na více než 100 letů za posledních 365 dnů.

13. Přerušila jsem mé rány krátké každých pár měsíců, a pokaždé, nenávidím sebe, že to dokázal.

14. Mám nezdravý vztah se solí.

15. Sleduji hodně hokejových her.

16. Ztrácím klíče alespoň dvakrát denně.

17. Nemůžu udržet své rostliny naživu.

18. Miluju hrát scrabble se svým snoubencem.

19. Miluju uvedení makeup na jiné lidi. Kdybych nebyla herečka, byl bych maskérka.

20. Nebudu žít v L.A. navždy.

21. Já míííluju nakupovat online.

22. I ♥ Kanady.

23. Pouze dopravní nehody nikdy v nebyly v mém vlastním majetku.

24. Mám 20/15 vidění.

25. Mám milion kuchařek, přečtěte si je celou dobu, a nikdy nepoužijete recept z některé z nich.

Hilary Duff na letišti JFK letiště - 14.dubna 2010

16. dubna 2010 v 17:19 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary Duff nosila tmavé brýle, když šla na letiště JFK v New Yorku poté, co byla na Live s Regis a Kelly.
Bleskovka o Hilary

15. dubna 2010 v 14:12 | Hana Duff
1. Ahoj, jak je?
2. Jak se jmenuje Hilariina sestra?
3. Má Hilary nějaké děti?
4. Jakou značku oblečení má Hilary?
5. Jak se jmenuje její přítel?
6. Jak se jmenuje písnička z Italských prázdnin?
7. Jaké jsou její povolání?
8. Kolik je Hilary let?
9. Viděl/a jsi nějaký film s Hilary?
10. V jakém filmu hrála Hilary se svou sestrou?
11. To je konec, tak zatím pa pa.

Hilary Duff byla na Regis a Kelly

15. dubna 2010 v 13:35 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary Duff byla na Regis a Kelly ve středu. V první polovině rozhovoru byla vynaložena mluví o zasnoubení, a zásnubní prsten. Druhá polovina si povídali o tom Beauty & Aktovka.
Check out this pic of Hilary heading back to her hotel after the show, and one of her engagement ring:Hilary Duff - See Through Dress - April 12, 2010

14. dubna 2010 v 18:35 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary Duff wore a sexy, somewhat see-through dress to the Good Housekeeping 125th Anniversary party on Monday evening in New York. Hilary walked the red carpet, and mingled with fellow celebrities including Jessica Simpson.
Hilary Duff with Jessica Simpson:
Hilary Duff with Jessica Simpson

Hilary Duff nosí brýle!

13. dubna 2010 v 14:11 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary Duff sebrala potraviny jít z denních Rošt v Studio City v neděli. Měla na sobě brýle želva skořápky a podivně ovinutou věc typu bunda.Hilary Duff odchází do Oilers-Kings hry

12. dubna 2010 v 18:59 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary Duff šla na zápas Edmonton Oilers vs Los Angeles Kings v noci na Staples Center. Mike Comrie musí být rád, že ji viděl, jak vstřelila 2 góly. Oilers vyhráli zápas v prodloužení rozstřelu.Agent Cody Banks

7. dubna 2010 v 19:29 | Hana Duff |  Hilary Duff
CODY BANKS je typický teenager. Miluje skateboard, nesnáší matematiku a moc neví, jak se bavit s dívkami. Má ale velké tajemství. Je součástí výcvikového programu CIA a před sebou má misi, která může zachránit celý svět!


a


a


a


a


a

Nikdy to nevzdávej!

4. dubna 2010 v 19:35 | Hana Duff |  Hilary Duff
Terri je obyčejná holka z malého města s velkým snem. Stát se zpěvačkou. Právě ji skončila škola a ona by ráda jela do Los Angeles studovat speciální letní hudební program na univerzitu, kde se dostanou jen ti nejlepší z celé země. Všichni jsou z nápadu nadšení kromě jejího otce. Ten cestu ihned zakáže. Terrin bratr Paul však tajně odešle přihlášku, protože ví, že je to Terriino největší přání. Poté se však stane strašná událost. Terri a Paul mají autonehodu, při které se Paul zabije. Celou rodinu to zasáhne a Terri dokonce vyhodí i dopis ze školy, ve kterém se dozví, že byla přijata. Nakonec ji ale máma s tetou donutí odjed i přes nesouhlas otce. Nechcou ji zkazit příležitost. Otec si tedy myslí, že jede na prázdniny k tetě Nině. Terri se však vydává na hudební univerzitu do L.A. Tam se seznámí s hodnými lidmi, kteří se stanou jejími přáteli, najde i lásku, ale bude muset bojovat i se zákeřnými nepřáteli, kteří se budou snažit Terri vyřadit ze hry. A k tomu se všichni musí pečlivě připravovat na konečné vystoupení. Hilary Duff a Oliver James ve skvělém filmu o rodině, citech a hudbě.


a

a


a


a


a


a
zdroje: emma-watson.net, iheartwatson.net, emmawatson.com, emmawatson.4fans.net, emmawatson.com.br, emmaw.org, celebrity-gossip.net