Červen 2010

Hilary Duff nominována na Teen Choice Award

30. června 2010 v 19:05 | Hana Duff
"Druhá vlna" nominací Teen Choice Awards byla odhalena 28. června. Hilary Duff je nominován na výběr TV: Žena scény zloděj pro její roli v Gossip Girl. Ocenění show se koná 9.srpna na Fox - Katy Perry bude host.

Volba TV: Žena scény zloděj
Hilary Duff, Gossip Girl
Bethany Joy Galeotti, One Tree Hill
Katerina Graham, The Vampire Diaries
Shenae Grimes, 90210
Amber Riley, radosti


Pravá blondýnka 2

30. června 2010 v 8:38 | Hana Duff
Elle Woods dobyla Harvard a nyní začíná právnickou dráhu u jedné velké firmy. Balancuje mezi náročnou kariérou a přípravami na svatbu s mužem svých snů. Když ale zjistí, že klienti její zaměstnavatelské firmy zneužili rodinné příslušníky (respektive matku) jejího milovaného psa Bruisera, stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva, proti zneužívání němých tváří k zločinným pokusům. Dostane padáka na hodinu. Je existenčně zničena, ale nezlomena ve svém optimismu. Slečna Woodsová vyráží do Washingtonu, aby vzala věci do svých vlastních rukou, zdobených francouzskou manikúrou. Snaží se proniknout tam, kde se tahá za politické nitky. Přitom z moře šedi, černi a námořnické modři vyčnívá jako růžový palec. Politici nejdou "poslankyni Bárbie" zdaleka na ruku a Washington, D.C., není snadné působiště pro dívku - sice s právnickým diplomem z Harvardu, ale především s neomylným smyslem pro módu. Elle však svým neodolatelným šarmem, inteligencí a odhodláním obludný systém přemůže. Obhajobou Bruisera a jeho rodiny nakonec inspiruje ostatní, aby také vyjádřili svůj názor. Haf.http://imagebox.cz.osobnosti.cz/film/prava-blondynka-2/N177274-a74b2.jpg

Pravá blondýnka

29. června 2010 v 11:36 | Hana Duff
Elle Woods /Reese Witherspoon/ je typická blondýnka! Růžová Barbína non plus ultra. Má všechno: je prezidentkou dívčího spolku Delta Nu, Miss červen ve školním kalendáři a Miss Hawaiian Tropic, je populární, rozhodně netrpí nedostatkem a především. je obdařena přírodní blond hřívou. Chodí s pohledným spolužákem Warnerem Huntingtonem III. /Matthew Davis/, a nepřeje si nic jiného, než být paní Huntingtonovou III. Jenže on má jiné plány: musí studovat Harvard a stát se právníkem! Co s naivní blondýnou! Řekne jí: "Hodlám být senátorem, proto potřebuji Jackie, ne Marilyn". a na studiích si nabalí samozřejmě seriózní tmavovlásku Vivian /Selma Blair/. Elle má zlomené srdce, ale jen tak se nevzdá. Přihlásí se také na Harvard a zrovna na práva, jen aby mu dokázala, že to také zvládne. Ona, která se vyzná daleko spíš v módě, společenské rubrice novin a organizaci party než v teorii státu a práva nebo ve finesách formální logiky. Jenže studium na elitní univerzitě není procházka růžovou alejí. Tam, kde jiní uspějí díky buď asketickému studiu, vrozené genialitě nebo i díky vlivnému tatínkovi, boduje nakonec Elle - ovšem až po mnoha docela pro ni trapných, pro diváky ale úsměvných karambolech - originálně svým přirozeným rozumem, šarmem, nedostatkem zbytečného respektu a schopností vyhmátnout klíčový detail. A v standardních životních situacích se Elle vyzná lépe než kolegové - budoucí intelektuální elita.Celebrity Astrolog předpovídá pohádkové svatby a manželství

26. června 2010 v 20:09 | Hana Duff |  Hilary Duff
Nevím, jak moc věřím v astrologii, ale našla jsem tento článek, v němž "Celebrity Astrologer" předpovídá pohádkovou svatbu Hilary Duff a Mikea Comrie.

Nejen že jsou tam grafy bezplatné navzájem, načasování jejich grafy pro manželství je také na místě!

Článek má varovat před jednu věc když:

Jediná rada AstroChicks by šťastný pár, není před svatbou mezi 8.října - 19.listopadu. To jsou dny, které Venuše, planeta lásky je retrográdní. Když se vdávala chcete vždy planeta lásky kupředu a otevřené, nikoliv pohybující se dozadu a neví o lásce, která je zde v hojnosti!

http://image.thehothits.com/300x400/hilary_duff_300x400.jpg

"Bonnie a Clyde" práce ještě nezačala

25. června 2010 v 9:37 | Hana Duff |  Hilary Duff
Téměř dva roky po natáčení se původně mělo začít na novém "Bonnie a Clyde" filmu v hlavní roli Hilary Duff jako Bonnie Parker, projekt je stále ve vzduchu.

    Produkční společnost prezident Tonya S. Holly - který je také spisovatel a režisér "Příběh Bonnie a Clyde" - řekl Alexandrie představitelé města v dopise minulý týden, že doufá, že začne natáčet letos v létě.

    
Rada města Prezident Roosevelt Johnson říká Talk města, že je znepokojen tím, že výroba nebyla zahájena. Řekl, že je také znepokojen tím, že Holly nebyla otevřena místní kancelář a studio pro Cypress Měsíc Productions, která je založena v Sheffieldu, Ala

    
Plány na film v Alexandrii byla oznámena v únoru 2008. V té době se měl začít natáčet v létě.


Hilary Duff s Harley Pasternakem

23. června 2010 v 10:34 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary byla v úterý spatřena při odchodu z tréninku se svým osobním trenérem Harleym Pasternakem. Právě jsem se dozvěděla, že Pasternak je dnes osobnost, trenér. Již pracoval s mnoha z Hollywoodskými top celebritami.
Flashback - 2004 Grammy

22. června 2010 v 12:48 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary se letos nezúčastnila Grammy. Tyto obrázky jsou z Grammy rok 2004, které Hilary zúčastnila s Haylie a prezentovala ocenění. Moc se mi líbila v růžových šatech.Bleskovka 03

20. června 2010 v 11:25 | Hana Duff
1.  Ahoj, jak se máš?
2.  Co budeš mít na vysvědčení?
3.  Těšíš se na prázdniny?
4.  Kam pojedeš?
5.  Jaké je u vás počasí?
6.  Co budeš dělat v nejbližší době?
7.  Jakému sportu se věnuješ?
8.  Zajímá tě MS světa ve fotbale?
9.  Kde se letošní MS ve fot. koná?
10.Co chceš na diplom?
11.To je konec. Tak pa pa

Fotky

19. června 2010 v 18:57 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary Duff - hilary-duff photo

Hilary - hilary-duff photo

Krása a móda suite

15. června 2010 v 8:51 | Hana Duff |  Hilary Duff
beauty & fashion suite - hilary-duff photo

beauty & fashion suite - hilary-duff photo

beauty & fashion suite - hilary-duff photo

beauty & fashion suite - hilary-duff photo

Zlatá deska ocenění

15. června 2010 v 8:51 | Hana Duff |  Hilary Duff
gold record award - hilary-duff photo

gold record award - hilary-duff photo

gold record award - hilary-duff photo

gold record award - hilary-duff photo

gold record award - hilary-duff photo

gold record award - hilary-duff photo

gold record award - hilary-duff photoHilary

15. června 2010 v 8:49 | Hana Duff |  Hilary Duff
a


a


a


a


a


a

Greta

15. června 2010 v 8:44 | Hana Duff |  Hilary Duff
Příběh "Grety" (Hilary Duff) vypráví o vzpurné sedmnáctileté dívce plné sarkastického důvtipu,která si od svých šestnácti plánuje vlastní smrt. Greta nezvládá soužití se svojí matkou a nevlastním otcem, a tak je poslána na prázdniny k prarodičům do New Yersey. Ti žijí poněkud jiným stylem na jaký byla Greta zvyklá. Životním stylem, který jí absolutně nesedí.

V jedné z místních restauracích se poznává s charismatickým kuchařem Juliem, který má za sebou kriminální minulost. Konzervativní prarodiče ze vztahu své vnučky nejsou nadšeni a pokoušejí se dva mladé milence od sebe oddělit. Později však pochopí, že lásku mladého páru není možné porazit. V životě Grety je však ještě jedna věc, která pohne s celým dějem. A tou je její deník, kde si zapisuje nejrůznější způsoby sebevražd. Jedno ví jistě - toto léto má být pro ni tím posledním.

Hilary Duff plave s delfíny

13. června 2010 v 10:14 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary byla minulý rok (v únoru) na Bahamách, a dostala se k tomu, že si zaplavala s delfíny.


Hilary Duff v kalhotách Leopard Print

12. června 2010 v 20:18 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary míří ve čtvrtek do lázní v leopardích kalhotách.


Hilary Duff tréninku - 10.6.2010

12. června 2010 v 20:14 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary byla spatřena při odchodu z tělocvičny opět ve čtvrtek. Měla na sobě dle popisu celý černý cvičební úbor s bílými a oranžovými teniskami.Mike Comrie je Aston Martin DB9

9. června 2010 v 18:48 | Hana Duff
Zobrazit romanizaci
Hilary a Mike byli dnes v LA . Vzali jízdu v DB9 Aston Mike Martin.

Byly tam některé otázky, v poslední době o tom, kdyse hilary Hilary a Mike budou brát. Můj odhad je, že to bude někdy v létě příštího roku poté, co skončí příští hokejová sezóna.


Cinderella Story - Top 10 nejhorších Chick flicks

8. června 2010 v 15:16 | Hana Duff |  Hilary Duff
Čas časopis přišel s seznam Top 10 nejhorších Chick kina. Hilary je Cinderella Story se seznam:

Pokud by bylo někdy možné nacpat všechny třpytivých chlapec-splňuje-dívka, high-škola-příběh o lásce stereotypy do jednoho filmu, Cinderella Story to v piky. V roce 2004 filmové hvězdy Hilary Duff, jehož otec zemřel při zemětřesení, nutit ji, aby práce v restauraci na ni zlé nevlastní matky, která drží ji pronásleduje její vysoké školy sny. Potká chlapce (Chad Michael Murray), on-line, ale on je v pohodě davu a ona se nevejde do (i když je krásná a chytrá). Souhlasí se setkat na podlaze taneční školy, kde ona nosí masku sotva pokrývající její oči a tak se jako mávnutím kouzelného proutku, nemůže říct, kdo to opravdu je (i když si můžete prohlédnout její celý obličej). Duff výkon ve filmu zachyceni její malinu nominaci v roce 2005 za nejhorší herecký výkon. Copak někdo čekat něco víc?

Zdroj: TIME.

*****************************

Něco zajímavého: Jak oni byli napadání film budou spojeny se starou interview s Hilary od roku 2004, kdy film vyšel:

Hilary Duff hraje v Cinderella Story a zájezdy s její sestrou letos v létě.

Myslíte si, a tvoje sestra Haylie Wish You Were dvojčata, takže byste mohli udělat Mary-Kate a Ashley Olsen peníze?

Hmm ... ne.

Proč jste přestal Lizzie McGuire?

Není to, jako by byla moje volba. Chtěl jsem skrze to, co Lizzie prochází - že teenager fázi, kdy nemáte opravdu vědět, kdo jste. Byla to dobrá věc pro mě, ale já jsem pracoval můj zadek off. Všichni se velký problém z toho, jako by to bylo to hrozné rozdělena.

Takže zvěsti, že vaše maminka byla etapa maminka ...

I love moje máma. Úplně jsem vzhlédl k ní, a ona se prostě nenechá nikoho využít mne. Lidé mohou volat, že etapa maminka.

Lindsay Lohan žertoval o vás v Saturday Night Live, a Avril Lavigne s názvem vám máma holku. Co dává?

Upřímně? Nemohla jsem ani říct. S Lindsay Lohan, já si nemyslím, že mě má ráda moc. S Avril Lavigne, její CD je v mém autě právě teď. Víš, co jsem udělal? Řekl jsem něco, co jsem neměla říkat. Řekl jsem jí, by měly respektovat své fanoušky více. A pak mi volal maminku holku nebo hodná holka. Je mi to jedno. Já jsem hodná holka.

Ach, ty vzpomínky. Musel jsem zapomněl, že Haylie otevřené k Hilary na jednom místě. Kéž bych viděl jeden z těch ukazuje.

Fotky Hilary Duff

6. června 2010 v 20:05 | Hana Duff |  Hilary Duff
Hilary Duff - hilary-duff photo

Hilary Duff - hilary-duff photo

Hilary Duff - hilary-duff photo

Hilary Duff - hilary-duff photo

Hilary Duff - hilary-duff photo

Smutný příběh

5. června 2010 v 20:08 | Hana Duff

Kluk - Dnes jsem tě postrádal ve škole, kde jsi byla?
Děvče- Jo… musela jsem jít k doktorovi
Kluk - [Oh] Vážně? Ty?
Děvče - Nic zvláštního.. každoroční prohlídka
Kluk - [Oh]
Děvče - Tak… co jsme dnes dělali v matice?
Kluk - Nic ti neuteklo.. jen spoustu zápisků
Děvče - OK dobře
Kluk - Jo….
Děvče- Hej .. mám otázku..
Kluk - ok , Ptej se
Děvče- Jak moc mě miluješ?
Kluk - Víš že tě miluju víc než cokoliv!
Děvče - jo…
Kluk - Proč ses ptala?
Děvče- ….>mlčí<…….
Kluk - Je něco špatně?
Děvče- Ne, všechno je v pořádku
Kluk - Dobře
Děvče - Jak moc ti na mě zaleží?
Kluk- Chtěl bych ti dát celý svět v úderu srdce kdybych mohl..
Děvče- Chceš?
Kluk - Samozřejmě že ano! >povzdech< je něco špatně?
Děvče - Ne všechno je v pohodě
Kluk - Určitě?
Děvče- Ano
Kluk - Dobře.. já doufám..
Děvče - Chtěl bys pro mě zemřít?
Kluk - Kdykoliv bych se pro tebe třeba zastřelil miláčku.
Děvče - Opravdu?
Kluk - Kdykoliv. Ale teď vážně , není něco špatně?
Děvče - Ne.. Já sem v pohodě, ty si v pohodě , my jsme v pohodě, všechno je v pohodě.
Kluk - ….. ok
Děvče - Dobře.. musím jít uvidíme se zítra ve škole
Kluk - Dobře .. Ahoj.. MILUJU TĚ
Děvče - …. Taky tě miluju , pa

DALŠÍ DEN VE ŠKOLE

Kluk - Čau, neviděl si dneska mojí holku?
Kamarád - ne
Kluk - >povzdech<
Kamarád - Ani včera tu nebyla
Kluk - Já vím… Celou noc měla obsazeném telefon..
Kamarád - Hele vole tak víš jaký holky někdy jsou..
Kluk - jo.. ale ona ne
Kamarád - Nevím co ti mám ještě říct …
Kluk - Tak dobře.. Musím jít na Angličtinu , uvidíme se po škole
Kamarád - ok , já jdu na chemii (je tam psáno silence = věda… nepodstatný)

TU NOC

-crrr-
-crrr-
-crrr-
-crrr-
-crrr-
Děvče - Prosím?
Kluk - Ahoj
Děvče - [Oh] čau
Kluk - Ty jsi dnes nebyla ve škole?
Děvče - [Oh] Musela jsem jít na nějaký vyšetření
Kluk - Jsi nemocná?
Děvče - Hmm …. Musím jít, na druhé lince mi volá máma
Kluk - Počkám
Děvče - Může to trvat dlouho.. zavolám Ti později
Kluk - Dobře… Miluju Tě miláčku

>>Hodně dlouhá pauza<<

Děvče - (se slzou v oku) podívej, budeme se muset rozejít
Kluk - Cože???
Děvče - Je to to nejlepší co pro nás teď můžu udělat
Kluk - jo?
Děvče - Miluju tě
>>klik<< ((položení sluchátka))

DĚVČE NEBYLO VE ŠKOLE 3 TÝDNY A NEZVEDÁ TELEFONY

Kluk - Čau vole…
Kamarád - čau
Kluk - Co se stalo?
Kamarád - Nic.. hele mluvil si se svojí ex?
Kluk - ne
Kamarád - Takže si neslyšel?
Kluk - Neslyšel co?
Kamarád - Hmm , nevím jestli bych měl být ten co ti to řekne
Kluk - Vole! Co to kurva… MLUV!!!
Kamarád - [Oh] … zavolej sem 433-555-3468 begin_of_the_skype_highlighting
             433-555-3468     
end_of_the_skype_highlighting

Kluk - ok

PO ŠKOLE KLUK VOLÁ NA TO ČÍSLO

Hlas - Dobrý den, okresní nemocnice , sesterské oddělení
Kluk - [Oh] musel sem si splést číslo … Sháním svojí kamarádku
Hlas - Jaké se jmenuje pane?
((Kluk dává informace))
Hlas - Máte správné číslo, to děvče je jednou z našich pacientek
Kluk - Opravdu?? Co se stalo? Jak jí je?
Hlas - číslo jejího pokoje je 646 budova A , oddělení 3
Kluk - CO SE STALO?
Hlas - Prosím přijďte a můžete ji vidět
Kluk - POČKEJTE! NE!
-tůůůůůůt-
-tůůůůůůt-
-tůůůůůůt-

KLUK JDE DO NEMOCNICE…. DĚVČE LEŽÍ NA NEMOCNIČNÍ POSTELI

Kluk - Panebože! Jsi v pořádku?
Děvče - ……….
Kluk - Miláčku! Mluv se mnou!
Děvče - Já…
Kluk - Ty co? Ty CO?
Děvče - Mám rakovinu… a žiju na přístrojích
Kluk -…….. (strašně moc se rozpláče ) …….
Děvče - Dnes mi ty přístroje odpojí ….
Kluk - CO??
Děvče - Chtěla jsem ti to říct.. ale nemohla jsem
Kluk - Neřekla si mi to?!
Děvče -Nechtěla jsem ti ublížit
Kluk - Ty mi nikdy nemůžeš ublížit!
Děvče - Chtěla jsem jen vidět že cítíš to stejné co já .
Kluk - Miluju Tě víc než cokoliv! Chtěl bych ti dát celý svět v úderu srdce kdybych mohl.. Kdykoliv bych se pro tebe třeba zastřelil .
Děvče - Nebuď smutný , miluju Tě a pořád tady budu s tebou
Kluk - Tak proč si se se mnou rozešla?
Sestřička - Mladý muži.. návštěvní hodiny jsou u konce

KLUK OPOUŠTÍ POKOJ..DĚVČE JE ODPOJENO OD PŘÍSTROJŮ A UMÍRÁ

Ale co chlapec neví je proč mu děvče kladlo ty otázky, chtěla aby to řekl na poslední chvíly, a rozešla se s ním jen proto že věděla že jí zbývajé pouze 3 týdny.A myslela si že ho tím ušetří trápení když se rozejdou než umře.

DALŠÍ DEN

Chlapec byl nalezen mrtvý se zbraní v ruce. VZKAZ ZNĚL : Řekl jsem jí že bych se pro ni zastřelil …. Stejně jako ona řekla že by pro mě zemřela…

Dej si tento článek na svůj web.Jestli tak učiníš zítra se do tebe zamiluje ten kdo chceš,aby se do tebe zamiloval.Jestli takot neučiníš budeš mít 5 let smůlu a budeš sama/sám
zdroj:

zdroje: emma-watson.net, iheartwatson.net, emmawatson.com, emmawatson.4fans.net, emmawatson.com.br, emmaw.org, celebrity-gossip.net