Životopis Emmy Watson

31. srpna 2011 v 10:55 | Hetty |  Emma Watson
Sample 1

15. Dubna 1990

Born in Paris, France

Emma Charlotte Duerre Watsonse narodila Jacqueline a Chrisovi v 18:00 15. dubna v Paříži ve Francii. Jacqueline a Chris pracují jako právníci. Emma, její rodiče a bratr Alex (o tři roky mladší, než Emma) se přestěhovali do Anglie, když Emmě bylo pět let. Emma vyrůstala v Oxfordshire.


Září 1995

Sample 1

Emma projevila zájem o múzická umění

V září roku 1995, v pěti letech, Emma přešla do Lynamské školy, mateřské školy

pro prestižní Dragon School v Oxfordu. Emma nejprve demonstrovala svým hereckým telentem na Lya
mské škole, když v sedmi letech získala cenu Daisy Pratt za báseň Moře od Jamese Reevese.


Záři 1999

Sample 1

Velký konkurz

V září 1998, ve věku osmi let,se Emma přestěhovala na Dragon School, kde strávila šťastných pět let mezi filmy. V roce 1999, v devíti letech, dostala Emma příležitost na konkurzu pro roli ve filmu Harry Potter. Zbytek je, jak se říká, minulost.
2000

Sample 1

První natáčení

V roce 2000 v desíti letech začalo její první natáčení s jedenáctiletým Danielem
Radcliffem a s dvanáctiletým Rupertem Grintem. Byla extrémně nervózní! Ale neměla důvod ke strachu, protože na premiéře Harry Potter a Kámen mudrců prolomil rekordy
po celém světě a za svůj výkon v roli Hermiony Granger si zasloužila velké ohlasy u kritiků.Sample 1

Čas Harryho Pottera

O deset let a sedm filmů později Emma dotočila poslední scény filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 2. Během této doby Emmina globální popularita vyhrála mnoho ocenění jako cenu AOL Moviegoer je za nejlepší herečku a obsadila nespočet titulních stránek časopisů. Byla nejmladší herečkou, která zdobila Teen Vogue (2005) a ve Velké Británii časopis Tatler (2007) a od té doby se objevila na obalech a v časopisech jako je Vogue, italské V a Elle.
2007

Sample 1

Ostatní role

V roce 2007 Emma přijala svou první roli mimo fimy o Harrym Potterovi. Zahrála si Pauline Fossil v dramtu BBC Baletní střevíčky. Drama bylo neuvěřitelně dobře přijato a viděno ohromujícími 5,2 miliony lidí. Následující rok Emma namluvila svůj první animovaný film, zahrála si princeznu Pea v Universal Pictures - Přiběh o zoufálkovi.


Sample 1

Education

Její vzdělání zůstává v srdci Emmy. Pokračovalave všech oblastech školního života a zejména ve zkouškách! Ve věku třinácti let nastoupila naHeadington School. GCSE zkoušky dělala ve věku 16 let. V roce 2009 Emma dosáhla tři úrovně A v angličtině ITL, umění a zeměpise a AS úrovně v historii umění.2009

Sample 1

Brownova Universita, Spojené státy

Emma studuje na liberální míry umění na Brownově Universitě v USA a rozhodla se specializovat na anglickou literaturu, studovat autory jako Shakespeare, Virginia Woolfová, Jane Austen a další. V současné době dokončuje rok na univerzitě v Oxfordu v rámci svého stupně.

Sample 1

Móda

Emma je také široce pro své znalosti a zájem o módu podporuje britský módní průmysl. Dvakrát byla zvolen Christopherem Baileym tváří Burberry v jejichkolekci podzim / zima v roce 2009 a kolekci jaro / léto v roce 2010. Na obálkách módních časopisů byla vyfotografována předními světovými módními fotografy, včetně Karla Lagerfelda, Mario Testino, Nick Knight a Patrick Demarchelier.

2010

Sample 1

Kreativní projekty

Emma také úzce spolupracovala s ekologickou a spravedlivou společností People Tree, kteté pomohl zakladatel Safia Minney vyvinout dospívající rozsah pro jaro / léto 2010. Stejně jako podpora spravedlivého obchodu a ekologické módy, se Emma těžce zapojená do designu a vzhledu společnosti kolekce jaro / léto 2010 a je připočítána jako kreativní poradce. Její vztah k People Tree pokračuje, spolupracuje s firmou na jarní / letní kolekci pro rok 2011.


zdroj: emmawatson.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
zdroje: emma-watson.net, iheartwatson.net, emmawatson.com, emmawatson.4fans.net, emmawatson.com.br, emmaw.org, celebrity-gossip.net