Prosinec 2011

Emma Watson: 4× o kráse

28. prosince 2011 v 19:52 | Hetty |  Emma Watson


Řasenka, stíny a spol. v životě britské herečky

Zatímco o jejím vztahu k módě jsme už toho slyšeli hodně, o kráse se Hermiona z Bradavic zatím bavila málokdy. Nás ale stejně jako to, co má v šatníku a kde bere inspiraci pro svoje návrhy, zajímá, jak se ráda líčí a podle koho se nechala ostříhat. Proto jsme si s chutí přečetli nedávný rozhovor s ní.

Jak se změnil váš make-up s ostříháním vlasů?
Myslím, že je mnohem výraznější. S krátkými vlasy nemůžete nic schovávat. A protože vypadáte víc jako kluk, musíte se líčit víc sexy. Hodně teď experimentuji s barvami a intenzitou. Jsem blázen do výrazných očí à la Twiggy se zvýrazněnými horními i dolními řasami. Lancôme právě přišel s řasenkou Doll Eyes, která je pro to perfektní. Protože mám bledou pleť, jsem přece Angličanka, používám tvářenku a bronzer. Miluju hlavně krémovou tvářenku.

A co líčení rtů?
Pro kampaň Tresor Midnight Rose jsme dělali obojí - výrazné líčení očí i rtů. Ale myslím, že při focení je to něco jiného než v běžném životě. Já sázím na oči.

Jaké to vůbec je, mít tak krátké vlasy?
Úprava vlasů vám rozhodně nezabere tolik času, což je podle mě skvělé. Nesnášela jsem to.

Máte nějaké ikony?
Mia Farrow mě inspirovala při vymýšlení sestřihu. Co se týče krásy, myslím, že Kate Bosworth je opravdu nádherná. Nebo Diane Kruger, líčí se sama a vždy vypadá perfektně. A pokud bych měla jmenovat někoho staršího, pak obdivuju přirozenost a mladistvost Jane Birkin nebo Françoise Hardy. Stejně tak i Charlotte Rampling.


PS: Omlouvám se, že jsem teď nějakou dobu nepsala, byly Vánoce a ty jsem trávila se svou rodinou. :o)

Rouge in love

18. prosince 2011 v 19:53 | Hetty |  Emma Watson
Firma Lancôme si vybrala Emmu jako tvář pro novou řadu rtěnek, Rouge in love od Meltyfasion.fr. Řada bude doprovázena kreslenými obrázky Emmy z focení Maria Tesina. Řada bude uvedena 6. 2. 2012.


zdroj: emma-watson.net


My week with Marylin v Dubaji

12. prosince 2011 v 19:34 | Hetty |  Emma Watson


My week with Marilyn je jedním z vrcholů letošního Dubajského mezinárodního filmového festivalu. V úterý, 13. budou na červeném koberci akce, a poté bude následovat v 8 hodin promítání filmu v Madinat Arena. Variety oznámil, že Emma Watson se zúčastní spolu s Michelle Williams, Kenneth Branagh a Judi Dench. Nedošlo k žádnému jinému potvrzení o tom, tak bych řekla, že je to jisté. Napíšu, pokud dojde ke změně.

Zatímco čekáme, zda je tato pověst pravda, máme nový propagační obrázek Emmy jako její postavu Lucy, díky Jennice.
zdroj: emma-watson.net

Hong Kong

9. prosince 2011 v 19:40 | Hetty |  Emma Watson
Přidávám nové fotky z Hong Kongu, na kterých to Emmě moc sluší, jako vždy.
zdroj: emmawatson.4fans.net

Emma v Hong Kongu

8. prosince 2011 v 19:55 | Hetty |  Emma Watson
Emma mi udělala malý víkend do Hong Kongu, kam jela propagovat svůj parfém Midnight rose. Přidala jsem video.


Midnight rose v ČR

4. prosince 2011 v 20:34 | Hetty |  Emma Watson
Teprve dneska jsem zjistila, že reklama na Emmin parfém je i u nás v televizi. Osobně se mi moc líbí. A co vám?

zdroje: emma-watson.net, iheartwatson.net, emmawatson.com, emmawatson.4fans.net, emmawatson.com.br, emmaw.org, celebrity-gossip.net